Hakkımızda

Taç Grup Reklam Ürünleri Hakkında

Taç Grup Reklam Ürünleri 2001 yılında, 120m2 lik bir alanda faaliyete başlamıştır. Günümüz itibariyle, merkezinde 4000m2 deposu, İç Anadolu, Güney Anadolu ve Ege bölgelerinde aktif üç büyük şubesi, Türkiye’nin her yerinde birçok aktif bayisi ve yerel lojistik desteği ile gelişimine ve hizmetine devam etmektedir.

Kaliteyi kendisine ilke olarak seçmiş olan Taç Grup Reklam Ürünleri, bugün altyapısıyla ve tecrübesiyle müşterisinin A’dan Z’ye tüm reklam ürünleri ihtiyacını karşılayabilecek potansiyel ve kapasiteye sahiptir.

Sektörde gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar, ürün çeşitliliği, ihracatı, ürünün en kalitelisi, fiyatın en uygunu, hizmetin en iyisi ve geleceğini görebilen bir çalışma felsefesiyle reklam sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Vizyonumuz - Misyonumuz - Kalite Politikamız

Vizyonumuz

Hedefimiz sektöre yön veren, teknolojiye hakim, köklü kuruluşların dahi hedef olarak gösterdiği, ithalatıyla, ihracatıyla ve üretimiyle ülke ekonomisine katkı sağlayarak sürekli büyüyen ve ilerleyen bir firma olmak, dürüst, saygılı, nazik, yardımcı, çözümcü ve güler yüzlü çizgimizi asla kaybetmeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak portföyümüzü başta Avrupa olmak üzere dünya çapında genişleterek herkesin bildiği bir marka haline gelmektir.

Misyonumuz

Global pazarda, reklam sektörünün tüm ihtiyacını karşılayan, ürün ve hizmet kalitesi, uygun fiyat politikasıyla rakiplerinden üstün, karakter yapısı ve değerleriyle güçlü firmalar arasında yerini belli eden bir kuruluş olmak asli görevimizdir.

Kalite Politikamız

1.MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR
• Tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır.
• Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleriz.
• Müşteri ilişkilerimizde karşılıklı kazanç ilkesini benimseriz.
2.KALİTEDE ÖNCÜYÜZ
• Müşterilerimize güçlü markaları ve yüksek kalitedeki ürünleri, en uygun fiyat ile sunarız.
• Üretim ve hizmet aşamalarında kaliteden ödün vermeyiz.
3.HEP BERABER BAŞARIRIZ
• Etkin ekip çalışmasına ve açık iletişime inanır, artan bir işbirliğiyle çalışmalarımızı karşılıklı güven ve saygı içerisinde sürdürürüz.
• Vizyonumuza ulaşmak için, tek vücut halinde çalışırız.
4.SÜREKLİ GELİŞİM
• Sürekli gelişim için Ar-Ge ve çalışanlarımıza yatırım yapmak, işleyişimizin temel taşlarından biridir. Hepimizin asli görevi, kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirmektir.